Tartak Darul – Usługi tartaczne Tuliszków

Elementy konstrukcyjne

01 Więźba dachowa

Więźba dachowa jest jednym z najważniejszych elementów w budowie dachu. Jest to konstrukcja drewniana, która stanowi podstawę dla pokrycia dachowego. Więźba dachowa ma na celu przenoszenie obciążeń z pokrycia dachowego na konstrukcję nośną budynku, a także zapewnienie stabilności całej konstrukcji.

W naszym tartaku przygotowujemy zarówno więźby dachowe na indywidualne zamówienie jak i te wykonane wg. ogólnie przyjętych standardów.  Bez względu na rodzaj zlecenia każdy nasz produkt spełnia odpowiednie normy współczesnego budownictwa. Czas realizacji oraz konkretne wykonanie ustalamy z klientem indywidualnie na podstawie wcześniejszych rozmów oraz jego wymagań. 

02 Tarcica

Tarcica to powszechnie używany termin, oznaczający drewniane elementy otrzymane poprzez przecieranie drewna na kawałki za pomocą odpowiednich do tego narzędzi.  Proces ten może odbywać się na wiele sposobów, a każdy z nich pozwala na uzyskanie innych kształtów i wymiarów elementów tarcicy.

Naszym klientom oferujemy tarcice o różnym kształcie i rozmiarze. Może ona posłużyć do szeroko pojętego budownictwa i przemysłu ale także do branży związanej z meblami czy przedmiotami codziennego użytku. 

Ofertę kierujemy zarówno do odbiorców indywidualnych jak i firm. 

Jeśli potrzebujesz konkretnej oferty to skontaktuj się z nami telefonicznie i omówmy jej szczegóły.

zadzwoń teraz Masz pytania?

Jesteśmy gotowi na kontakt z tobą. Skontaktuj się z nami telefonicznie a my postaramy się błyskawicznie odpowiedzieć na twoje pytanie.